Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Nalézáte se zde: Hlavní stránka > Média > Novinky > Video chat s lékařem a online chat s koordinátorem asistenční služby startuje

Video chat s lékařem a online chat s koordinátorem asistenční služby startuje

Česká pobočka globální značky Mondial Assistance představuje dvě novinky ve zdravotní asistenci – video chat s lékařem a online chat s koordinátorem asistenční společnosti.

Mondial Assistance tím reaguje na potřeby svých klientů, které potvrdil i výzkum agentury IPSOS. Respondenti v něm označili komunikaci s lékařem pomocí nových technologií za jednu z atraktivních služeb v oblasti zdravotní asistence.


Před koncem roku, v době exotických dovolených, přichází Mondial Assistance se dvěma novinkami pro klienty mířící s cestovním pojištěním do ciziny. Každá z nich přináší několik výrazných benefitů – od snadnějšího dodání dokumentace, rychlejší reakční doby až po lidštější přístup díky video hovoru s lékařem.

 

Na speciálně vytvořené stránce www.medickaasistence.cz mohou klienti přes své mobilní zařízení nebo stolní PC s internetem hovořit s lékařem, kterého zároveň uvidí na obrazovce svého zařízení. „Výhoda této služby je v tom, že lékaře vidíte a slyšíte. Vizuální kontakt dodává větší klid a jistotu, kterou našim klientům nabízíme, říká Jakub Fiala, vedoucí medické asistence Mondial Assistance. Pokud budou mít web kameru i klienti ve svém zařízení, může je lékař také vidět. Díky tomu se Video chat s lékařem ještě více přiblíží osobní návštěvě lékaře.

 

Telefony ani email nerušíme, přidáváme chat

Druhá novinka, online chat s koordinátorem, je také určena pro služby zdravotní asistence. Slouží ale primárně k urychlení řešení a uzavření pojistné události, která vznikla v zahraničí. Na online chatu www.medickaasistence.cz  komunikuje koordinátor asistenční společnosti a pomáhá klientům s dořešením administrativy. V platnosti i nadále zůstávají telefonické linky, emailová a jiná písemná komunikace. Online chat ale oproti vyjmenovaným způsobům umožňuje okamžité odesílání naskenovaných nebo vyfotografovaných dokumentů přes chatovací okénko. Klient také na vyžádání získá písemnou podobu celého online chatu.

 

Naši koordinátoři i lékaři jsou klientům k dispozici 24 hodin denně, 7dní v týdnu,“ říká Jakub Fiala z Mondial Assistance a nabádá, aby se klienti neobávali zavolat během svého pobytu v zahraničí kdykoli.


 

Aktualizovat stránku: 12/20/2018

 

Nahoru