Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Nové cestovní pojištění!

Cestovní pojištění, krátkodobé cestovní pojištění, dlouhodobé cestovní pojištění, stornopoplatky

Nové cestovní pojištění!

I v roce 2013 jsme pro Vás zachovali lákavou nabídku produktů cestovního pojištění!

Pro krátké výjezdy do zahraničí si můžete vybrat mezi cestovním pojištěním AKTIV, vhodným pro náročné cestovatele, co mají rádi pohyb a mezi cestovním pojištěním RELAX, který je určený pro milovníky klidu a naprostého komfortu. 

Pokud jste v zahraničí delší dobu nebo dokonce celoročně, určitě si vyberete mezi našimi produkty. Cestovní pojištění FREKVENT je skvělou volbou pro ty, kteří jezdí do zahraničí často a chtějí komplexní balíček asistenčních služeb a pojistného krytí. Pro ty, kteří se domů nevracejí až tak často, je vhodnou volbou cestovní pojištění NONSTOP, který umožňuje celoroční výjezd do zahraničí bez nutnosti opakovaného návratu do České republiky.

Nedílnou součástí naší nabídky cestovního pojištění zůstává velmi oblíbené pojištění stornopoplatků a to ve dvou variantách – STORNO a STORNO PLUS, dříve známé pod názvem ALL RISK STORNO.

Dovolte nám shrnout klíčové výhody našeho cestovního pojištění:

  • Ve variantě AKTIV máme nejrozsáhlejší krytí sportovních aktivit - rekreační a nebezpečné sporty jsou obsaženy již v základním produktu bez nutnosti připlácet si za sportovní připojištění.  Mezi sporty, které jsou pojišťovnami běžně považované za nebezpečné, patří například jízda na kajaku či kánoi, rafting, závodní motokáry, safari nebo vysokohorská turistika po značených trasách.
  • V rámci obou produktů krátkodobého pojištění jsme zařadili oblíbené destinace na dovolenou - Maroko, Egypt a Tunis - do územní oblasti "Evropa", takže platíte nižší pojistné. Navíc, pokud trávíte dovolenou v Egyptě a jedete na fakultativní výlet do jiného státu, máte od nás na dva dny v ceně i tyto cesty.
  • Ve variantě dlouhodobého pojištění NONSTOP je zařazeno krytí lékařem nařízené  REHABILITACE a FYZIOTERAPIE po utrpěném úraze až do výše 100 000Kč.
  • V rámci doplňkových asistenčních služeb kryjeme zpoždění letu, zpoždění zavazadel, zmeškání odjezdu, předčasný návrat, vyslání náhradního pracovníka, poskytujeme předcestovní asistenci a právní pomoc, uhradíme výpůjčné za náhradní sportovní vybavení následkem jeho krádeže nebo zničení při přepravě, ztrátu, zničení nebo odcizení dokladů – včetně platebních karet.
  • Pojistit se může jak český občan, tak i občan jiného státu žijící na území České republiky  - pro více podrobností si prosím přečtěte pojistné podmínky.
  • V rámci celé naší produktové nabídky pojišťujeme ženy v celém stádiu těhotenství
  • Snadné online sjednání - pojištění si můžete sjednat i v den odjezdu a po jeho zaplacení (odeslání platby) už můžete všechny starosti hodit za hlavu.
  • Pro podrobnější informace si prosím přečtěte příslušné pojistné podmínky.

 

Aktualizovat stránku: 3/25/2013

 

Nahoru