Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Profil společnosti

Jsme Mondial Assistance. Jsme tu, abychom pomáhali.

Naše pobočka pomáhá na českém a slovenském trhu již více než 17 let. Ve skutečnosti Mondial Assistance pomáhá lidem na celém světě již téměř 60 let. Jako světová jednička v cestovním pojištění, asistenčních a osobních službách se o naše klienty staráme 24/7, 365 dní v roce.


 

Ať jste kdekoliv a kdykoliv, pomůžeme Vám

Stalo se Vám už někdy, že jste během dovolené ztratili kufr či se Vám porouchalo auto? Možná se Vám také vinou pračky povedlo vytopit sousedy. Ať se přihodí cokoliv, pomůžeme Vám z obtížné situace po celém světě. Našim posláním je poskytovat kvalitní a rychlé služby  - kdykoliv je budete potřebovat.

 

Dosahujeme  široko a daleko, abychom zvládli každou situaci

Ptáte se, jak je možné být všude a za všech okolností? Za prvé je to proto, že máme více než 12,768 obětavých zaměstnanců. Mluví 58 různými jazyky a jsou odpovědní za provoz středisek na 5 kontinentech. Pracují ruku v ruce s rozsáhlou globální sítí poskytovatelů služeb. Spoléháme na odbornost každého z nás, naším společným posláním je pomáhat lidem. Provádíme 1 zásah každé 2 vteřiny a každou hodinu pomůžeme až 7 084 lidem. Za rok 2014 jsme vyřídili 53 000 000 hovorů a 27 000 000 případů po celém světě.


Jsme globální i místní a patřičně hrdí na oboje

Naše skupina je zdravá a silná. V roce 2014 jsme dosáhli obratu 2,658 miliardy EUR. V roce 2012 vydal A.M. Best Europe vysoké ratingy pro AGA International - A ve finanční síle a A+ v credit ratingu. Získali jsme také vysoké ocenění AA- od agentury Standard and Poor.

 

Mondial Assistance je členem skupiny AWP.

Ať už jste kdekoliv, jsme tu pro Vás.

Ať už jste kdekoliv, jsme tu pro Vás.