Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Historie

Historie společnosti se začala psát v roce 1950 ve Švýcarsku, kdy tým obchodních průkopníků založil společnost Elvia Reiseversicherung a začal pomáhat lidem v těžkých chvílích. O 24 let později, v roce 1974, byla ve Francii založena společnost SACNAS-Mondial Assistance, která začala poskytovat kromě cestovního pojištění i silniční, medickou a repatriační asistenci.


80. a 90. léta 20. století přinesla růst počtu našich klientů i celé společnosti. Vrcholem rozvoje se stal rok 1995, kdyse Elvia spojila s německou společností Mondial Group. V roce 2000 následovalo spojení Elvie Reiseversicherung a francouzské SACNAS-Mondial Assistance, čímž skupina získala podobu, jak ji známe dnes. V roce 2006 jsme světu představili naši značku a hodnoty v novém kabátě. Nová identita vyjadřovala naše odhodlání neustále zvyšovat komfort klientů a odrážela naši celosvětovou působnost.


Rok 2007 přinesl strategické propojení čtyř francouzských společností – Mondial Assistance, Francie Secours, Elvia a SSC –, které spojily síly a vytvořily značku Mondial Assistance. Tento krok posílil naši pozici a věrni své vizi o mezinárodním růstu jsme otevřeli další pobočky v Mexiku a Indii.


V roce 2010 zahájila Mondial Assistance Group svůj přechod ke značce Allianz Global Assistance. V lednu 2014 se začala psát nová kapitola historie společnosti zformováním Allianz Worldwide Partners, kombinující sílu a zkušenosti tří světových značek – Allianz Global Assistance, Allianz Global Automotive a Allianz Worldwide Care.


Od roku 2018 používá skupina zkrácený název Allianz Partners a v současnosti má obchodní aktivity v 76 zemích a celkem 36 poboček po celém světě.